תוכנות לאנליזות אנטנות רפלקטור

GRASP

 GRASP  הינה תוכנה לתכנון כל סוגי האנטנות והרפלקטורים. התוכנה מאפשרת אנליזה של קונפיגורציות שונות של רפלקטורים (רפלקטור יחיד. זוג או מספר רפלקטורים). כמו כן מחשבת התוכנה את הקרינה האלקטרומגנטית ממערכות הכוללות מערכי רפלקטורים ומספר הזנות (feeds).

בנוסף יודעת התוכנה לחשב את האינטראקציה בין מערכות אנטנה שונות, דבר הנדרש לעיתים קרובות בתכנון אנטנות לוויניות.

כמו כן מאפשרת התוכנה  למשתמש לבחור בין מספר משטחים ( surfaces)  שונים  כולל האפשרות להגדרת המשטח על ידי המשתמש.

GRASP כוללת קדם מעבד ( pre processor ) גרפי  המאפשר למשתמש לתכנן את המערכת בצורה ויזואלית. הכלי מאפשר תצוגה תלת מימדית של גאומטרית האנטנה לפני תחילת אנליזת ה-RF.

בנוסף כוללת התוכנה את המודולים הבאים:

Quasi-optical design -  לתכנון רפלקטורים בתדר גבוה מאוד ( בדרך כלל בין  0.3THzל- 3.0THz  ) . הכלי כולל ממשק מיוחד  בו רכיבים כגון  הזנות, מראות, רפלקטורים ו- beam spliters  ניתנים לשילוב בתכנון, באופן אינטראקטיבי.

Multi-reflector GTD -  כלי לתכנון השפעות חיצוניות על האנטנות בכלי תעופה או חלל. הכלי מאפשר לחשב את ההשפעה של מספר מקורות קרינה כולל הסתרות וחסימות של האנטנות השונות.

MoM -  כלי אנליזה המבוסס על שיטת Method of Moments המיועד לבעיות פיזור (scattering) בתדרים גבוהים ואשר לא נפתרות בשיטות החישוב האחרות של GRASP. הכלי אידאלי למתכנני אנטנות אשר מתמודדים עם אנליזות בעלות דרישות דיוק גבוהות של תת רפלקטורים וגאומטריות מסובכות אחרות.

COUPLING – מטרת מודול זה היא תכנון של מקורות שידור/קליטה אורטוגונלים בעלי יחס צימוד (coupling ratio ) מורכב.

למידע נוסף ראה תוכנת GRASP באתר TICRA 

מוצרים נוספים

להזמנת התוכנה ו/או מידע נוסף

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה