ממשקי משתמש

Patran

 Patranהינו קדם / אחר מעבד (Pre/Post Processor) כללי (General purpose) לתוכנות חב' MSC. לתוכנה שורת תוכנות לוואי המהוות יחד מערכת שלמה של סביבת עבודה המקשרת בין מערכות התיכון, האנליזות ועיבוד תוצאותיהם.

תכונות עיקריות:

  • קריאה ישירה של בסיס הנתונים הגראפי של תוכנות התיב"ם המובילות בשוק:SolidWorks, CATIA, Creo., NX ועוד ללא צורך במתרגם חיצוני. הגיאומטריה עוברת לבסיס הנתונים של PATRAN ונשמרת במבנה המקורי שלה.
  • ארכיטקטורה פתוחה המאפשרת קישוריות לרוב תוכנות הגראפיקה, אנליזה, CFD וכו..., לפיכך, מלבד היות PATRAN קדם / אחר מעבד לכל תוכנות חב' MSC, יכולה התוכנה לשמש גם קדם / אחר מעבד לתוכנות אנליזה אחרות בשוק.
  • שפת תיכנות פנימית - PCL - PATRAN COMMAND LANGUAGE המאפשרת כתיבת ממשק לתוכנות גראפיות / אנליזה פנימית כל שהן שפותחו במפעל, ו / או הוספה ותפירה של מודולים פרטיים לפי אופיון המשתמש.
  • יכולת גראפית חזקה מאד המאפשרת לבנות גיאומטריות בכל הצורות המקובלות בשוק, לרשת אותן ידנית, חצי אוטומטית ואוטומטית, להעמיס את הכוחות ותנאי הגבול על הגיאומטריה המקורית או על מודל האלמנטים הסופיים ולעבד את התוצאות נומרית וגראפית במגוון רחב מאד של אפשרויות.

לתוכנה תיעוד ממוחשב הכולל Interactive on line help המאפשר למשתמש לנווט במהירות בין הפרקים השונים למציאת הנושא הרלוונטי.

למידע נוסף ראה תוכנת Patran באתר MSC

מוצרים נוספים

להזמנת התוכנה ו/או מידע נוסף

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה